Kaş düşüklüğü ameliyatı fiyatı

Kaş düşüklüğü ameliyatı fiyatı uygulanacak prosedüre göre değişmektedir. Kaş düşüklüğü fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaş düşüklüğü, göz kapağı pitozisi (göz kapağı düşüklüğü) nedeniyle görme kaybına neden olabilmektedir. Kaş pitozisi genellikle gözden kaçmaktadır. Bir çok kişi sadece göz kapağında pitozis meydana geldiğine düşünmektedir. Oya gerçek daha farklıdır. Özellikle bazı kişişlerde erken yaşlarda kaşların anatomik olarak aşağı yer değiştirmesi göz kapaklarında düşmeye neden olmaktadır.

Kaş düşüklüğü ameliyatı fiyatı

Kaş düşüklüğü ameliyatı lokal anestezi ile gerçekleştirilir. Hafif düzeydeki düşüklükler göz kapağındanki kıvrımından cilt yoluyla gerçekleştiriebilri ve aynı seansta göz kapağı düşüklüğüne neden olan cilt fazlalıkları da alınabilir.

Kaş düşüklüğü ameliyatı fiyatı uygulanacak prosedüre göre değişmektedir. Göz kapağı ameliyatı ile birlikte yapılabilir. Kaş düşüklüğü ameliyat fiyatı ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaş düşüklüğü yaşayan kişilerin büyük bölümü belirgin alın çizgileri ve kaşlarda sarkma gibi yaşlanma belirtilerini tersine çevirmek istemektedirler. Aşırı hareketli kaslar ve kalıtım, alnın kırışık görünümünde de rol oynayabilir. Alnınızdaki bu durum sizi yorgun veya kızgın gibi gösterebilir. Bu durumda, kaş kaldırma ameliyatından ciddi fayda sağlayabilirsiniz.

Kaş kaldırma ameliyatı için iyi bir aday genelde şu özellikleri taşır;

  • Genel olarak sağlıklı.
  • Her yaştan yetişkin olmasına rağmen 35 ila 60 yaş arasında aday olabilir.
  • Vücudun yeni konturlarına uyum sağlamasına yardımcı olan bazı cilt elastikiyetine sahip olmalıdır.
  • Sigara içmeyen
  • Sonuçları konusunda gerçekçi beklentileri olan kişilerdir.

Şu koşullarda iseniz, ameliyat olmanızı tavsiye etmiyoruz;

  • Tıbbi şartları uygun olamayacak ciddi sağlık sorunları bulunan
  • Akli dengesi yerinde olmayan

 

Prosedür kaş çizgisine ve bu çizginin üzerindeki yüz derisine odaklandığı için, kaz ayağı sorunu veya göz kapaklarının altındaki torbalar için uygun bir tedavi değildir.

Bu nedenle, bazı hastalar, göz kapağı ameliyatı veya yüz asansör gibi bu gibi durumların tedavisinde diğer kozmetik tedavileri tercih edebilir.

Ameliyattan sonra, hastalar kafalarını birkaç gün yüksekte uyumları tavsiye edilir. Bunun için birkaç yastıkla uyumanızı öneririz. Ameliyat sonrası hassasiyet, morarma, kızarıklık, kaşınma, karıncalanma veya uyuşukluk bulunur. Herhangi bir rahatsızlık ağrı kesici ilaçla idare edilebilir. Morluklar ameliyattan sonra yanaklarınıza veya gözlerinize yayılabilir, bu sorunlar genelde ameliyattan bir hafta sonra azalarak kaybolur.

BENZER YAZILAR 

Kaş düşüklüğü tedavisi

Kaş düşüklüğü ameliyatı fiyatı

Kaş düşüklüğü için egzersiz önerir misiniz?

Doğal kaş kaldırma yöntemleri

Şu kategoriye gönderildi: Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir