Göz Kapağı Ameliyatı Fiyatları 2017

Yıllar geçtikçe yaşanan tansiyon ve diğer bazı hastalıklar sonucu göz kapaklarında sarkma ve düşme meydana gelebilir. Ayrıca bu sorun doğuştan kaslarda yetersiz gelişme sonucu olabileceği gibi travma, kullanılan kontak lenslerin deformasyonu ve felç gibi hastalıklar sonucu da gelişmesi mümkündür. Göz kapağı ameliyatları ile göz estetiği ile ilgili sorunların ortadan kaldırılması hedeflenir. Bu yazıda göz kapağı ameliyatının faydaları, riskleri ve göz kapağı ameliyatı fiyatları 2017 hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Göz Kapağı Ameliyatı Fiyatları 2017

Göz kapağı ve göz estetiği ameliyatları basit cerrahi müdaheleler değildir. Detaylı bir değerlendirme sonrasında ancak böyle bir müdahele planlanmaktadır. Başarılı bir girişim için göz kapakları kaşların durumu ve göz ile ilgili tüm dokuların muayenesi gerekir. 

Göz kapağı ameliyatları temel olarak OKULOPLASTİK CERRAHİ doktorları tarafından gerçekleştirilir. Okuloplastik cerrahi ile göz estetiği ve göz kapaklarına ait tüm sorunlara çözüm bulunabilmektedir.

Doğuştan ortaya çıkan göz kapağı düşmesi cerrahi ameliyatla çocuklar okul çağına gelmeden gerçekleştirilmelidir. Önceliği olan ve ayrıca ihmale gelmeyecek olan bir durumdur. İlerleyen yaşlarda çok daha kötü sonuçları önlemek adına şarttır.

Göz kapağı ameliyatı fiyatları 2017

Diğer tüm nedenler ile ortaya çıkabilecek göz kapağı sarkmalarında farklı yöntemler ve tedavi şekilleri kullanılır. Göz kapağı düşmeleri üzerinde önemle durulması gereken bir durumdur. Zaman içerisinde görme bozukluklarına kadar gidebilecek sonuçlar doğurabilir.

Göz kapağı sarkmalarının tedavisi için kliniğimizde sağlıklı uygulama yapmaktayız. Göz kapağı ameliyatı fiyatları 2017 ve 2018 yılları itibariyle farklılık gösterebilir.


Fiyatlar ve diğer uygulamalar konusunda iletişime geçerek bizlerden bu konuda bilgi alabilirsiniz.

İzmir ‘de gerçekleştirdiğimiz göz kapağı ameliyatları hakkında bilgi almak için bizimle whats app üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Göz Kapağı Ameliyatı Fiyatları 2017

Genel olarak operasyonları yapmadan önce uzman hekimlerimiz sizlerin gerekli şikayetinizi dinler, tüm muayeneler ve tetkikler yapıldıktan sonra nasıl bir uygulama gerektiğine dair sizlere bilgi verir. Ameliyat sonrası iz kalması kısa bir çizgi halinde olması ile belli olmaz zamanla siz bile bu izi göremezsiniz. Özellikle travma nedeniyle ortaya çıkan göz kapağı sarkmalarında 6 ay gibi bir dönem tarafımızca iyileşmesi gözlenerek beklemeye alınır. İyileşme ile gerekli tedavi uygularız. Tüm tedavi uygulamalarında öncelikle bilgilendirme ve fiyatlar sizlere detaylı olarak aktarılır.

Göz kapaklarında oluşan bu deformasyonlar görme bozukluğu yaratmasının yanı sıra ayrıca estetik olarak rahatsız edicidir. Kolay ve kısa sürede uyguladığımız tedavilerimiz sizlere en iyi şekilde tıbbi destek ile verilmektedir. Ayrıca yaşamınızdan uzaklaşmadan ameliyat sonrası sosyal hayatınıza ve işinize dönmeniz mümkün olacaktır. Ameliyat sonrası önerilerimizi dikkate almak ve harfiyen yerine getirmek tek yapacağınız uygulamadır. Gerekli olabilecek her türlü yardımı ameliyat sonrası da sizlere veriyoruz.

 


Göz kapağı ameliyat fiyatları ve diğer tüm bilgiler için İZMİR KARŞIYAKA da bulunan kliniğimizden randevu almak için bizimle Whats App yoluyla görüşebilir ve ayrıntılar sonrası gerekli tedaviye karar verebilirsiniz.


Göz kapağı düşüklüğü konusunda daha detaylı tıbbi bilgi almak için Okuloplastik Cerrahi konusunda çalışmalar yapan Doç.Dr.Halil Hüseyin Çağatay’ın web sayfasına ulaşIN.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Gözaltı torbası ameliyatı

Göz kapağı düşüklüğü 

Göz kapağı düşüklüğü ameliyatı

Üst göz kapağı ameliyatı yaptıranlar

Göz kapağından kitle alınması

Göz estetiği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir