Göz Estetiği İzmir

Göz estetiği yaşlanma nedenleri ile ortaya çıkan göz kapağı düşmeleri, sarkmalar ve torbalanmalar nedeni ile uygulanan bir tedavi yöntemidir. Genel cerrahi olarak uygulanan ve kısa sürede kalıcı bir çözüm getiren ve hastaların günlük yaşamlarına hemen devam edebilecekleri bir süreçtir. Göz kapağında düşmelere neden olan birçok faktör yer alır. Genetik olarak ortaya çıkabileceği gibi; travma, felç, yaşlanma etkileri bazı hastalıklar bu durumun oluşmasına etken olur. Göz kapağı sarkmalarına ve düşmelerine neden olan bazı etkenler arasında düzensiz uyumak, aşırı alkol ve sigara kullanımı da dâhildir. Göz kapağında yaşanan tahribatlar sarkarak gözü kapatır ve estetik kaygısı oluştururken ayrıca ilerlemesiyle de görme bozukluklarına etken yaratabilir. Göz estetiği İzmir de göz hastanemizde medikal estetik ve okuloplastik cerrahi doktorumuz tarafından yapılmaktadır.

Göz estetiği İzmir

Göz Estetiği İzmir

Göz estetiği yaptırarak tüm deforme olan deri ameliyatla düzeltilir. Göz estetiği İzmir’de bulunan kliniğimizde uzman hekimlerin gözetiminde en sağlıklı şekilde yapılmaktadır. Göz estetiği olacak kişinin öncelikle tarafımızca bu durumun nasıl oluştuğu dinlenir, araştırılır ve gerekli tüm muayeneleri tamamlandıktan sonra uygulanır. Gözlerin estetik olarak görünümü tekrar kazandırılır. Göz estetiği ameliyatını kliniğimizde lokal anestezi ile uyguluyoruz. 7 günlük bir iyileşme süreci içerinde kızarıklık ve morarmalar olsa da hastalarımız günlük hayatlarını sürdürebilir ve sorun yaşamazlar. Ameliyatın başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi ile tümüyle iyileşme görülür. Ameliyat sonrası gereken tüm kurallar; hastalarımıza detaylı olarak anlatılır ve uyulan her kural iyileşme sürecini kısaltır.

Göz estetiği sayesinde artık tüm kaygılar sona erer ve ayrıca görme ile ilgili olan tüm sorunlar da çözüme ulaşır. Ameliyat sonrası izler başarılı bir şekilde gizlenir ve bunu hiç fark etmek mümkün olmaz. Göz estetiğine belli yaştan sonra gerek duyulsa da bazı genetik nedenler ve etkenler ile erken yaşlarda da uygulanabilmektedir. Göz estetiği ameliyatla daha sağlıklı olarak kalıcı bir tedavi sağlar. Bazı yöntemlerle de ameliyatsız göz estetiği yapılsa da ameliyat kadar başarı sağlayamaz. Göz estetiği açısından sorun yaşıyorsanız İzmir’de bulunan kliniğimizde en sağlıklı koşullar altında bu tedaviyi seçebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan ya da bizzat gelerek muayene olabilir ve randevu alabilirsiniz. Deneyimli uzman hekimlerimiz sizlere tüm ayrıcalıkları ile tedavi hakkında bilgi vererek; yönlendireceklerdir.

Göz estetiği ameliyatları ve uygulamalarımız;

  • Göz kapağı kaldırma
  • Göz altı torbaların alınması
  • Göz üstünden torbalanma alınması
  • Göz kapağı içe veya dışa dönme tedavisi
  • Protez göz ameliyatı
  • Protez göz kapağında düşüklük
  • Şaşılık tedavisi
  • Gözde kayma ameliyatı
  • Gözün üzerinden et alınması
  • Gözün üzerinden leke alınması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Gözaltı torbası ameliyatı

Göz kapağı düşüklüğü 

Göz kapağı düşüklüğü ameliyatı

Üst göz kapağı ameliyatı yaptıranlar

Göz kapağından kitle alınması

Göz estetiği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir