Göz Estetiği Fiyatları

Göz estetiği; sadece görünüm açısından gerekli olarak görülmez ayrıca sağlık açısından görme bozukluğu yarattığı için de uygulanan bir tedavidir. Göz estetiği nedeni yaratan durumlar; göz kapağında sarkma, torbalanma ve göz kapağı düşüklüğüdür. Her iki gözde olabileceği gibi ayrıca tek gözde de olabilir. Göz kapağı düşüklüğü, sarkma ve torbalanmalar; genetik olarak meydana gelebilmesinin yanında ayrıca bazı hastalıklar (Diyabet, yüksek tansiyon gibi), felç ve travma ile ortaya çıkar. Sigara ve alkol kullanımı, uykusuzluk da bu duruma etken yaratabilen bazı olumsuzluklardır. Göz estetiği fiyatları yapılacak tedaviye göre değişmektedir.

Göz estetiği fiyatları

Göz Estetiği Fiyatları

Gözde ortaya çıkan ve estetik kaygısı yaratan sarkma ve düşüklük; ameliyat edilerek çözümlenen bir rahatsızlıktır. Kısa süren bir ameliyat ile sarkmaların düzeltilmesi sağlanır ve görünüm tekrar eski haline kavuşur. Göz estetiği fiyatları kişiye ve yapılacak ameliyata göre değişiklik gösterebilmektedir. Göz estetiği olarak bilinen bu tedavi ayrıca göz kapaklarında oluşan düşmelerin neden olduğu görme bozukluklarını da ortadan kaldıran bir tedavi sürecidir. Göz estetiği ameliyatı İzmir’de bulunan kliniğimizde sağlıklı ve hijyenik olarak lokal anestezi ile gerçekleştirilir. Ameliyat olacak hastanın göz estetiği ameliyatının öncesinde neden kaynaklandığı ve bu durumun yarattığı tüm nedenler göz önünde bulundurularak bir tedavi süreci başlatılır. Hekimlerimiz öncelikle hastayı dinler, muayene eder ve uygulanacak tedavi süreci ve sonrasını detaylı olarak anlatır. Gerekli olacak tüm ihtimaller ve tedavi sonrası yapılacak uygulamalar da hastaya bildirilir.

Göz estetiği fiyatları

Göz estetiği ameliyatının yapılması sonrasında 7 günlük bir iyileşme süreci bulunur. Bu süreçte hastalarımız kesinlikle hayatlarına devam edebilirler. Ancak söylenen tüm kurallara uyulmalı ve ona göre gözün korunması sağlanmalıdır. İlk olarak gözde şişlik ve morarmalar görülse de kısa sürede iyileşebilecek bir durum olduğunu belirtelim. Gözlerde estetik kaygısı yaratan ancak sağlık açısından da elzem olan göz estetiği ameliyatı zaman geçirmeden ve ihmal edilmeden yapılması gereken bir tedavidir. Kliniğimize bizzat gelerek ya da iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak tüm detaylı bilgileri ve fiyatları öğrenebilirsiniz. İz kalmadan göz estetiği ameliyatımızı size özel olarak yapıyoruz. Siz de kliniğimizden randevunuzu alarak göz çevrenizde yaşadığınız estetik bozukluklardan kurtulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Gözaltı torbası ameliyatı

Göz kapağı düşüklüğü 

Göz kapağı düşüklüğü ameliyatı

Üst göz kapağı ameliyatı yaptıranlar

Göz kapağından kitle alınması

Göz estetiği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir