Göz Estetiği Fiyatı 2018

Gözlerde oluşan hastalıkların yanı sıra göz çevresinde de bazı estetik kaygılar yaratan ve görmeye de etki eden olumsuz durumlar olabilir. Göz estetiği yapılarak hem görünüm açısından hem de sağlık açısından başarılı bir ameliyatla bu sorunlar düzeltilebilmektedir. Göz estetiği fiyatı 2018 artık günümüzde çok daha uygun olarak gerçekleşebilmektedir.

Göz kapağı ameliyatları mutlaka uzman bir göz hekimi tarafından yapılmalıdır. Göz kapakları ile ilgili olan göz doktorları Okuloplastik cerrahi adı verilmektedir. Okuloplastik cerrahi ile göz kapağı düşüklüğü, göz kapağından kitle alınması, göz kapağında torbalanma ve kırışıklıklar gibi sorunların düzeltilmesi sağlanır.

Göz estetiğinde kısa süreli ameliyatlar ile değişim oldukça büyük farklılıklar yaratır. Göz çevresinde bazen doğuştan ortaya çıkabilen sarkma, kist, göz kapağı düşmesi ve torbalanmalar görülebilir. Ayrıca travma, bazı sinirsel hastalıklar ve yaş nedeniyle bu durumlar gözlenir. Gözlerde estetik olarak oldukça etki yaratan bu oluşumların düzeltilmesi ile hem kişisel güven artışı söz konusu olacak hem de sağlık açısından destekleyen bir sonuç ortaya çıkacaktır. Gözlerin sürekli kaldırılmak sonrası bakma çabası özellikle göz kapağı sarkmalarında baş ağrısı neden olabilmektedir.

Göz estetiği fiyatı 2018

Göz Estetiği Fiyatı 2018

Göz çevresinde ve ciltte yaşın ilerlemesi ile birlikte yağ bezeleri artar ve yağlanma ile kistler de oluşabilir. Bu durum da estetik olarak bir rahatsızlık yaratır. Göz kapağında gerginlik olmaması ve düşmesi ile yaş açısından daha yıpranmış görüntü ortaya çıkar. Her açıdan estetik kaygı yaratan bu göz çevresi sorunları artık kolaylıkla kısa süren operasyonlar ile sona ermektedir. Göz estetiğini yaptırmak isteyen kişilerin öncelikle muayene ile neden kaynaklandığı araştırılır ve göz hekimleri ona göre gerekli olan ameliyatı gerçekleştirir. Göz kapağında oluşan yağ ve cilt fazlalıkları alınarak yapılan ameliyata Blefaroplasti adı verilir.  Bu ameliyatta sınırlı uyuşturma yapılarak hastaya 20 ila 40 dakika arasında gerçekleştirilerek gerginlik sağlanır ve 15 gün içerisinde iyileşme görülür. Kliniğimizde tüm göz estetiği ameliyatları ayrıca kalp ve solunum durumları kontrol edilir şekilde donanımlı olarak yapılır. Her hangi bir soruna neden olmaksızın başarılı bir şekilde yapılan ameliyatlarda hekimlerimizin başarısı da oldukça yüksektir. Özellikle üst göz kapaklarında derilerin fazlalaşarak büzüşme ve toplanma yapması göz üstüne düşerek görmeyi de zorlaştırır. Sürekli kaşları kaldırarak bakma gereği duyan kişiler ayrıca baş ağrısı yaşarlar. Alt göz kapaklarında da torbalaşma ile oluşan cilt sarkmaları da aynı şekilde bölgesel olarak ameliyatla düzeltilebilmektedir.


Göz estetiği fiyatı 2018 ve diğer tüm göz sorunlarınız için uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuz göz estetiği ameliyatınıza karar verebilirsiniz.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir