Botoks Fiyatları İzmir

Tıbbi alanda uzun yıllar kullanılan ve artık estetik alanda da hayli etkili dokunuşlar yaratan Botoks tedavisi; göz çevresi, dudak üstü, boyun, alın, eller ve yüz gibi her alanda kullanılan bir yöntemdir. Botoks toksini; iğne ile dermis tabakasına enjekte edilerek sinirlerin felç geçirmesine ve kaslarla iletimini kesmesine etken olarak kırışıklıkları önler. Botoks fiyatları izmir ’de birçok estetik kliniğinde farklılık gösterse de ortalama olarak birbirine yakındır. Kullanılan malzeme artık laboratuar ortamında da hazırlanır hale gelmesi yaygın olarak da kullanılmasında etken olmuştur.

Botoks Fiyatları İzmir

Botoks toksini; colusridium botulinium adlı bakterinin üretmiş olduğu bir toksindir. Botoks tedavisinde bu bakteri ile kırışıklıklar 6 aylık bir üre içerisinde gerginleşerek kaybolur. Ancak 6 ay sonra yenilenme gerektiren bir tedavidir. Yani kesin çözüm değil geçici bir çözümdür. Ancak sık tekrarlanması mümkündür çünkü bu güne kadar hiçbir yan etki oluşturmamıştır.

Botoks derinin altına enjekte edilirken asla bir ağrı ya da yan etki bırakmaz. Tedavi kısa sürelidir ve lokal olarak kremlerle bölge uyuşturularak sadece yanma hissi yaratarak işlem sona erdirilir. Kadın ve erkeklerde uygulanabilen botoks; her yaşta sağlıklı bireylere yapılabilir..

Botoks toksini etkisi kaş kaldırma tedavisi için de etkili olabilen sonuçlar da doğurmuştur. Botoks fiyatları İzmir ’de bulunan kliniğimizde uygundur ancak piyasada daha ucuz botoks tedavilerine itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü daha ucuz botoks kullanımı cilde zarar verebilmektedir. Botoks toksinleri küçük ölçülerde enjekte edildiğinden kesinlikle cilde zarar vermez ve bu konuda uzman hekimler tarafından yapılması ise güveni bir kat daha artırır.

Botoks tedavisi sonrası kaslarda sabitleşme olmaz; aynı şekilde mimiklerinizi hareket ettirebilir ve doğal hareket edebilirsiniz. Yan etki yaratmayan ve ifadede değişim olarak sadece yumuşak ve iyi bir görünüm veren etki oluşur. Zamanla doğal etkenler yaş ve diğer nedenlerle oluşan kırışıklıklar; artık kliniğimizde botoks toksini tedavisi ile çözüme ulaşarak başarılı sonuçlar oluşturmaktadır. Deneyimli, uzman hekimlimiz ile botoks tedavinizi kısa sürede başarılı bir şekilde uyguluyor ve yeni ifadenizle hayatınıza renk katıyoruz.

Botoks fiyatları izmir

Botoks fiyatları ve diğer bilgiler; İzmir’de bulunan kliniğimizdeki temsilcilerimizden iletişime geçerek öğrenilebilir. Dilerseniz randevu alarak detaylı görüşebilir ve tedavinize başlayabilirsiniz.

Kaynak:

1. Eyelid Surgery 

İletişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir