Badem Göz Estetiği Yaptıranlar

Başta kadınlar olmak üzere bütün insanlar bedenlerinde beğenmedikleri bölgeleri değiştirmek isteyebilir. Özellikle yüz bölgesinde daha çekici ve güzel olmak için yaptırılacak birtakım estetik operasyonları bulunmaktadır. Bu estetik operasyonlarına kişiler doktorları ile karar vermektedir. Hastanın isteğine uygun olarak işlem yapılabilir. Yüz bölgesinde en sık başvurulan estetik çeşitlerinden biri de badem göz estetiğidir. Güzelliği ön plana çıkarmak daha anlamlı bakışlara sahip olmak için yapılır. Peki Badem Göz Estetiği Yaptıranlar memnun mu?

Badem Göz Estetiği Yaptıranlar

Badem Göz Estetiği Nedir?

Yüz bölgesinde çoğunluğun her zaman beğendiği birtakım yüz hatları bulunmaktadır. Bu yüz hatlarından biri de badem gözlerdir. Düşük göz yapısına sahip olan ayrıca etkileyici bakışlara sahip olmayan kişilerin başvurduğu bir ameliyat çeşididir. Gözün daha keskin ve çekik yapılara sahip olmasını sağlar. Kalıcı bir ameliyat çeşididir. Kişi hiçbir deformasyon olmadan yaptırmış olduğu estetiği uzun yıllar kullanabilir. Yüz bölgesinde olumlu anlamda değişikliğe sebep olabilecek bir estetik çeşididir.

Badem Göz Estetiği Nasıl Yapılır?

Bu operasyon için ameliyat ortamı gereklidir. Doktor, ameliyathane, anestezist eşliğinde operasyon gerçekleştirilir. Gözün dış köşesinde bir delik açılır ve göz yukarı çekilir. Böylece çekik göz imajı verilmiş olur. İncecik iplerle yaklaşık 3-4 tane dikiş atılır. Bu dikişler küçük bir streç ile kapatılır. Hastanın durumuna göre 7 gün sonra dikişler alınmaktadır. İz kalmaz. Ameliyat olduğu belli olmaz.

Badem Göz Estetiğini Kimler Yaptırabilir?

Göz kemiği oturmuş olan herkesin yaptırabileceği bir operasyondur. Genelde 24 yaşından 35 yaşına kadar kişilerin başvurduğu bir ameliyattır. Güzelliğe güzellik katar. Yapılacak olan operasyon kişinin yüz şekline göre belirlendiği için mutlaka bir doktora başvurmak gerekecektir. Ayrıca hastanede yatmayı gerektirecek bir operasyon olmadığı için de kişiler normal hayatına erken dönüş sağlayabilmektedir.

Badem Göz Estetiği Yaptıranlar Memnun mu?

Bu estetiği güzel bakışlara sahip olmak isteyen herkes yaptırmaktadır. Genelde yaptıran herkes de memnun kalıyor. Kalıcı bir ameliyat olması sebebiyle çoğu kişi memnun kalmaktadır. Hastanede yatma süresi yoktur ve kişi eski hayatına en geç 1 hafta içerisinde dönüş sağlamaktadır. Bu açıdan tercih edilecek bir ameliyattır.

Şu kategoriye gönderildi: Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir