Badem Göz Estetiği Yapan Doktorlar

Gözlerin güzelliği yüz güzelliğini ortaya çıkaran faktörlerden biridir. Yüz yapısını en güzel hale getiren, ilgi çekici kılan görüntülerden biri de güzel gözlerdir. Yüzdeki güzel bulunmayan yerlere estetik operasyonlar yaptırmak oldukça normaldir. Doğru doktoru bularak başvurmak, yüze uygun olan operasyonu yaptırmak önemli noktalardır. Güzel ve kaliteli bir görünüm açısından da kişinin mutlaka başvurması gereken uygulamalardan biri olarak görülüyor. Kadınlar bu tarz göz yapılarında makyajın da daha güzel durduğu konusunda hem fikirdir. Peki badem göz estetiği yapan doktorlar kimlerdir?

Badem Göz Estetiği Yapan Doktorlar

Badem Göz Nasıl Bir Yapıya Sahiptir?

Badem göz çoğu kadının sahip olmak istediği bir göz yapısıdır. Badem göz çekici ve bir o kadar da anlamlı göz yapısıdır. Hafif çekikliği barındırması nedeniyle seksi bir havayı oluşturur. Bu açıdan da badem göz tercih edilmektedir. Büyük gözlerden hoşlanmayanlar için kesinlikle uygun bir görüntü olması nedeniyle bu uygulamaya başvuruluyor. Ünlüler dahil olmak üzere birçok kişi bu yöntemi tercih etmektedir.

Badem Göz Estetiği Nasıl Yapılıyor

Badem göz estetiğini yaptırmak için özellikle bir ameliyathaneye, doktora ve profesyonel bir plana ihtiyaç duyulmaktadır. Göz estetiği için gözün dış köşesine delik açılmaktadır. Bu delik yardımı ile göz çekilmekte ve daha çekik bir görsellik ortaya çıkmaktadır. Bu deliğe ise yaklaşık 3-4 dikiş atılmaktadır. Dikiş 7 gün sonra alınmaktadır. Yara izleri kısa süre içinde oldukça belirsiz olduğu veya kalmadığı için de çoğu kişi büyük bir güvenle uygulamayı yaptırabilir.

Badem Göz Estetiği Sonrasında Dikkat Edilecekler

Gözlerde şişlik, kızarıklık söz konusu olabilir. Bu gibi durumların yaşanmaması için ise mutlaka bebe şampuanı ile göz yıkanmalıdır. Ayrıca gereken durumlarda birtakım göz jelleri de kullanılabilir. Böylece gözde alerji olma durumu da minimuma indirilmektedir. Şişlik gibi durumlar da gün içerisinde iner bu durum büyük bir sorun oluşturmaz.

Badem Göz Estetiği Yapan Doktorlar

Badem göz estetiğini yapan doktorlar Tıp Fakültelerinden mezun olmalıdır. Tıp fakültesinden mezun olan ve uzmanlığını okuloplastik cerrahi alanında yapan kişilere başvurulmalıdır. Uzman veya Operatör doktor olan bu kişiler işi uzman ve kaliteli şekilde gerçekleştirir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir